مهر به معنای خورشید است

و آرزوی ما درخشش خورشید سلامتی در آسمان کشور عزیزمان ایران می‌باشد

شرکت توسعه تجهیز بازرگانی مهر آزما طب آسیا با نام تجاری «مهرآزماطب» به عنوان یکی از برندهای معتبر و شناخته شده در صنعت توزیع کالاهای آزمایشگاهی، پزشکی، مواد اولیهٔ شیمیایی مطرح می‌باشد. این شرکت همواره سعی داشته در زمینه ارائه بدون واسطه محصولات مهم و استراتژیک با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت پیشرو باشد و همچنین نیاز بازار را در هر سه زمینه حائز اهمیت پزشکی، آزمایشگاهی و مواد اولیه شیمیایی به بهترین شکل رفع نماید.

مهرآزما به پشتوانهٔ تخصص، تعهد و تجربه در تأمین نیازهای بازار داخلی کشور و خانواده 180 نفره خود اقدام به پوشش بازار منطقه‌ای کرده و ضمن تأمین و واردات و توزیع محصولات پزشکی، آزمایشگاهی و مواد شیمیایی مورد نیاز صنایع داخلی کشور، دست به تأمین نیازهای صنایع سایر کشورهای منطقه زده تا بدینوسیله گامی بزرگ در جهت رشد همکاری‌های اقتصادی منطقه‌ای و کمک به اعتلای اقتصاد و روابط دوستانه بین کشورهای منطقه برداشته باشد.

اخیرا متخصصین ما در بخش تحقیق و توسعه با مساعدت و همراهی یکی از صنعتگران بزرگ کشورمان، قدمی بزرگ در صنعت تولید داخل برداشته و اقدام به تولید یخچال‌های ویژه‌ی نگهداری دارو و مواد پزشکی و آزمایشگاهی نموده‌اند. این محصول که حاصل تلاش شبانه‌ روزی متخصصان مهرآزماطب می‌باشد، از نظر کارایی و کیفیت در منطقه و حتی دنیا کم‌نظیر بوده و مورد نیاز و تقاضای بخش بزرگی از بازار تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی کشور و منطقه می‌باشد.

«مهرآزما طب در کلام مدیریت»

مسیر ناهموار تحول و توسعه باید با کوشش خود مدیر پیموده شود، زیرا تحول چیزی نیست که مدیر فرمان دهد و دیگران اجرا کنند. 30 سال است که از عمر مهرآزما می گذرد و از پس این سال‌های پرچالش، تلخی‌ها و شیرینی‌های بسیاری را در راه تحقق اهداف و چشم اندازهایمان پشت سر گذاشته‌ام. در طول دوران زندگی‌ام تا به اینجا همواره تحول و رشد و حرکت به سوی بهتر شدن دغدغه و هدف اصلی من بوده است. به لطف خداوند متعال سال‌ها است که در مسیر درست قرار گرفته و با همراهی یاران و همکاران متعهد و وفادارم و به پشتوانه مشتریان عزیزمان که افتخار خدمت هر روزه به آنها را داریم، گام به گام به چشم اندازهایمان نزدیکتر می‌شویم.
با توجه به حساسیت استراتژیک حوزه‌ی پزشکی، سلامت و غذا در کشورمان، از جهت تأمین محصولات پزشکی، آزمایشگاهی و مواد اولیه صنایع غذایی، مسئولیت بزرگی را بر دوش‌مان احساس می‌کنیم و به همین خاطر همواره به مدیران بخش‌های مختلف سازمان تأکید کرده‌ام که در خصوص تأمین و ارائه کالا به مشتریان چه به لحاظ کیفیت و چه در زمانبندی، هوشیار و حساس باشند.
اکنون که مهرآزما به عنوان برندی معتبر و قدرتمند در استان خراسان رضوی و سرتاسر ایران شناخته می‌شود، گام‌های بزرگی را نیز در جهت ارائه خدمات و محصولات به کشورهای منطقه نیز برداشته‌ایم. از جمله این گام‌ها، تولید انبوه یخچال‌های هوشمند آزمایشگاهی و دارویی و همچنین هودهای آزمایشگاهی هوشمند می‌باشد. امیدوارم در راه خدمت به مردم عزیز سرزمینم هر روز بیش از پیش به موفقیت دست یابیم.

تاریخچه

30 سال فعالیت مستمر و موفق در زمینه تأمین و توزیع محصولات و لوازم مورد نیاز آزمایشگاه‌های تشخیص طبی و کنترل کیفی کارخانجات باعث شد در سال 1391 شرکت مهرآزما طب آسیا با برند مهرآزما تبدیل به یکی از بزرگترین هلدینگهای کشور در زمینه تهیه و توزیع تمامی محصولات آزمایشگاهی، پزشکی و مواد اولیه شیمیایی گردد. فعالیت شرکت که در ابتدا یک مجموعه 8 نفره بود، در حوزه تأمین محصولات آزمایشگاهی از جمله لوازم مصرفی، کیت‌ها و محیط‌های کشت آغاز گشت. پس از گذشت چند سال و با توجه به افزایش اعتماد مصرف‌کنندگان، تصمیم بر آن شد تا به طور تخصصی در بخش توزیع مواد اولیه شیمیایی نیز آغاز به فعالیت شود. این بخش کار خود را با دو نیروی مستعد و پویا آغاز کرد و تا امروز بالغ بر 20 فرصت شغلی ایجاد کرده است. پیشرفت‌های روزافزون شرکت مهرآزما ادامه پیدا کرد و این هلدینگ توانست با قدرت و تجربه کافی و همکاری متعهدانه پرسنل خود، وارد عرصه ارائه لوازم و محصولات پزشکی شده و به صورت نماینده رسمی فروش برندهایی مانند آدور، ورنا، آوا پزشک و امسیگ به فعالیت‌های خود ادامه دهد. اکنون وجود هر سه معاونت فروش پزشکی، آزمایشگاهی و شیمیایی موجب سرعت بخشیدن به امر فروش و تأمین محصول شده است. در سال 1400 مهرآزما طب آسیا علاوه بر تأمین و توزیع محصولات داخلی و خارجی، اقدام به تولید یخچال‌های آزمایشگاهی کرده و محصول با کیفیتی را به بازار عرضه می‌دارد. این محصول که حاصل تلاش شبانه‌روزی متخصصان مهرآزما می‌باشد، از نظر کارایی و کیفیت در منطقه و حتی دنیا کم‌نظیر بوده و مورد نیاز و تقاضای بخش بزرگی از بازار تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی کشور و منطقه می‌باشد.

1384
فروش محصولات آزمایشگاه طبی
آغاز فعالیت در زمینه فروش محصولات آزمایشگاه طبی و کنترل کیفی در قالب شراکت در محدوده‌ی شهر مشهد با 4 نیروی فعال.
1384
1386
فروش محصولات آزمایشگاه طبی
ادامه فعالیت در زمینه فروش محصولات آزمایشگاه طبی و کنترل کیفی در قالب شراکت در محدوده‌ی شهر مشهد با 6 نیروی فعال.
1386
1391
فروش محصولات آزمایشگاهی، شیمیایی و پزشکی
گسترش فروش محصولات آزمایشگاه طبی و کنترل کیفی، مواد اولیه شیمیایی، محصولات پزشکی با 10 نیروی فعال و ثبت شرکت مهرآزماطب آسیا.
1391
1394
گسترش فروش محصولات آزمایشگاهی، شیمیایی و پزشکی
گسترش فروش محصولات آزمایشگاه طبی و کنترل کیفی، مواد اولیه شیمیایی، محصولات پزشکی با 14 نیروی فعال به عنوان شرکت با مسئولیت محدود.
1394
1399
گسترش فروش محصولات آزمایشگاهی، شیمیایی و پزشکی
گسترش فروش محصولات آزمایشگاه طبی و کنترل کیفی، مواد اولیه شیمیایی، محصولات پزشکی با 75 نیروی فعال و تبدیل شرکت از مسئولیت محدود به سهامی خاص و بازگشایی دفتر تهران.
1399
1400
ورود به عرصه تولید یخچال‌های آزمایشگاهی
گسترش فروش محصولات آزمایشگاه طبی و کنترل کیفی، مواد اولیه شیمیایی، محصولات پزشکی و تولید یخچال‌های آزمایشگاهی با 180 نیروی فعال.
1400

ارزش‌های اخلاقی

به پشتوانه مدیریت ارشد مجموعه، صداقت، صمیمیت، تلاش و پشتکار، احترام به مشتریان، رشد و توسعه دائمی پرسنل و بهبود مستمر کیفیت ارائه خدمات را به عنوان چراغ هدایتگر راه خود دانسته و بر دستیابی هر چه بیشتر بر آن تأکید داریم. تلاش همه‌ی پرسنل مجموعه، جلب اعتماد مشتریان و خدمت صادقانه به آنهاست.

مأموریت

توسعه و رشد دائمی در جهت ارائه خدمات بهتر، مهم‌ترین مأموریت ما بوده و باور داریم که طی 5 سال آینده به عنوان بزرگترین هلدینگ تأمین و توزیع محصولات پزشکی، آزمایشگاهی و مواد شیمیایی در سطح کشور و جزو برترین‌ها در منطقه شناخته خواهیم شد و حداقل 20 درصد بازار کشور را تأمین و تجهیز خواهیم کرد.

چشم انداز

در حال حاضر در بازار آزمایشگاهی، شیمیایی و پزشکی هیچ دستورالعمل خاصی در اصناف و اتحادیه‌های کشور در زمینه تأمین و پخش محصولات وجود ندارد. مهرآزما بر آن است تا با توجه به تجربه خود در این عرصه، بتواند پایه‌گذار چارچوب یکپارچه‌ای در امر تولید و توزیع محصولات بازارهای مورد نظر باشد. از این رو، هدف آن است که بتوان علاوه بر ایران، تمامی کشورهای همسایه را نیز تحت پوشش تأمین محصولات آزمایشگاهی و پزشکی و مواد اولیه شیمیایی قرار داد. در این راه برنامه شرکت مهرآزما عبارتست از بازگشایی شعبات مختلف در تمامی مناطق استراتژیک ایران و کشورهای همسایه که نتیجه آن اشتغال زایی برای تعداد بسیار زیادی از افراد در این مناطق و همچنین افزایش میزان صادرات تولیدات ملی می‌باشد. ورود به عرصه تولید محصولات پزشکی و آزمایشگاهی، با توجه به پتانسیل مالی و انسانی شرکت مهرآزما، قدم بعدی در راستای برنامه توسعه این شرکت است و آغازگر آن تولید یخچالهای آزمایشگاهی در سال 1400 بود.

چشم انداز سال 1401
پوشش شرق، جنوب و مرکز ایران
1402
چشم انداز سال 1403
پوشش کل ایران و صادرات به عراق و افغانستان
1404
1401
چشم انداز سال 1402
پوشش تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی و شیمیایی در سطح ایران
1403
چشم انداز سال 1404
پوشش کل ایران و صادرات به عراق، افغانستان و برخی کشورهای همسایه ایران

شعبه تهران شرکت مهرآزما

به دلیل وسعت جغرافیایی ایران و به منظور پوشش دادن بازار کل کشور، داشتن حضور فعال در مرکز ایران به لحاظ تسهیل روند فروش و لجستیک، امری ضروری است. دفتر مهرآزما در تهران با 14 نیرو در تابستان سال 1400 افتتاح شد و در ابتدا در زمینه فروش محصولات پزشکی و آزمایشگاهی آغاز به کار کرد. این شعبه تاکنون توانسته است در زمینه فروش محصولات پزشکی، آزمایشگاهی و شیمیایی بخش وسیعی از استان‌های نزدیک به تهران را تحت پوشش قرار دهد.

دپارتمان‌های فروش تخصصی

دپارتمان‌های فروش مهرآزما، به تهیه و توزیع ملزومات و مواد اولیه و مصرفی صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی، ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی و تجهیزات پزشکی تقسیم بندی شده‌اند. مشاوران فروش در سازمان‌های مذکور، مسئولیت مستقیم هر بخش را به صورت تخصصی به عهده دارند و این امر یکی از دلایل اصلی اعتماد مشتریان به شرکت مهرآزماطب می‌باشد.
در این دپارتمان‌های تخصصی، امکان تهیه‌ی مواد اولیه، تجهیزات آزمایشگاهی تخصصی و تجهیزات آزمایشگاه‌های کنترل کیفیت در حوزه صنعت مربوط و کلیه تجهیزات پزشکی مورد نیاز وجود دارد. همچنین امکان دریافت مشاوره در زمینه تجهیزات تخصصی مورد نیاز جهت بالا بردن کیفیت و بهره‌وری در پروسه‌ی تولید، علاوه بر فرآیندهای متداول موجود در آن صنعت، معرفی دستگاه‌های جدید و تکنولوژی‌های پیشرو در صنایع مختلف، دامنه انتخاب مشتریان گرامی توسط مشاورین فروش نیز وجود دارد.

دپارتمان‌های فروش تخصصی

دپارتمان‌های فروش مهرآزما، به تهیه و توزیع ملزومات و مواد اولیه و مصرفی صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی، ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی و تجهیزات پزشکی تقسیم بندی شده‌اند. مشاوران فروش در سازمان‌های مذکور، مسئولیت مستقیم هر بخش را به صورت تخصصی به عهده دارند و این امر یکی از دلایل اصلی اعتماد مشتریان به شرکت مهرآزماطب می‌باشد.
در این دپارتمان‌های تخصصی، امکان تهیه‌ی مواد اولیه، تجهیزات آزمایشگاهی تخصصی و تجهیزات آزمایشگاه‌های کنترل کیفیت در حوزه صنعت مربوط و کلیه تجهیزات پزشکی مورد نیاز وجود دارد. همچنین امکان دریافت مشاوره در زمینه تجهیزات تخصصی مورد نیاز جهت بالا بردن کیفیت و بهره‌وری در پروسه‌ی تولید، علاوه بر فرآیندهای متداول موجود در آن صنعت، معرفی دستگاه‌های جدید و تکنولوژی‌های پیشرو در صنایع مختلف، دامنه انتخاب مشتریان گرامی توسط مشاورین فروش نیز وجود دارد.

تأمین کالاهای مصرفی و تجهیزات کلیه ی کلینیک‌های تخصصی و زیبایی، کلینیک‌های دامپزشکی، داروخانه‌ها و درمانگاه‌های سراسر کشور بخشی از خدمات هلدینگ مهرآزما طب در سازمان فروش پزشکی می‌باشد. نمایندگان و مشاوران علمی ما در بخش محصولات پزشکی به صورت مداوم اقدام به ارائه مشاوره به پزشکان و متخصصان پزشکی جهت کمک به انتخاب بهترین و باکیفیت ترین کالاها از برندهای معتبر در بازار تجهیزات پزشکی، مینمایند و پوشش بیش از 80 درصدی داروخانه‌های استان خراسان رضوی و تعداد زیادی از کلینیک‌ها و درمانگاه‌های سراسر کشور مهر تأییدی بر اعتماد مشتریان به مهرآزما می‌باشد.

همچنین سازمان فروش پزشکی شرکت مهرآزما، به عنوان شعبه استان خراسان رضوی «شرکت درمان باب پخش آریا» مشغول به فعالیت می‌باشد که مسئولیت تیم فروش تخصصی، تیم اداری و انبار اختصاصی این شرکت در استان خراسان رضوی را بر عهده دارد. این سازمان دارای تیم فروش ۲۵ نفره شامل تیم درمان یاب، مویرگی مشهد، مویرگی شهرستان و سازمانی می‌باشد که توانایی فروش و مدیریت بازار را در حوزه مصارف پزشکی و دارویی دارا می‌باشد.

کاتالوگ محولات

تماس با سازمان

خرید آنلاین

تأمین و تجهیز کلیه‌ی محیط‌های آزمایشگاهی نظیر آزمایشگاه‌های بیمارستانی، درمانگاهی، تشخیص طبی، پاتولوژی، کنترل کیفیت کارخانجات و صنایع، آندوسکوپی و مطب های زنان و زایمان بخشی از خدمات هلدینگ مهرآزما طب در سازمان فروش آزمایشگاهی می‌باشد. کارشناسان فروش خبره، سرعت عمل بالا و دپوی مناسب محصولات از مهمترین خصائص این سازمان می‌باشد. در این سازمان، جمعی از مشاورین متخصص در امور تجهیزات آزمایشگاهی آماده ارائه خدمات، مشاوره و هماهنگی جهت تأمین و تحویل اقلام مورد نیاز به مشتریان عزیز در کوتاهترین زمان ممکن می‌باشند.

با توجه به گستردگی آزمایشات بیوشیمی و هورمونی، تشخیص بیماری‌های این حوزه، کلیه کیت‌ها و لوازم مصرفی مورد استفاده در این سازمان قابل تأمین است. از این رو جهت انتخاب بهترین برند و کیفیت می‌توانید از راهنمایی‌های کارشناسان متخصص این سازمان بهره‌مند گردید.

کاتالوگ محولات

تماس با سازمان

خرید آنلاین

مشاوره تخصصی و تأمین مواد اولیه‌ی کلیه‌ی صنایع از جمله صنایع شیمیایی، نیروگاهی، صنایع غذایی و مواد شیمیایی مرتبط و مورد نیاز این صنایع بخشی از خدمات سازمان فروش شیمیایی می‌باشد. در مهرآزما از تخصص و دانش متخصصان علم شیمی در بخش تأمین و فروش مواد اولیه‌ی صنایع مختلف استفاده می‌شود و مشاورین خبره این بخش به‌صورت تخصصی و با سرعت عمل بالا همواره جهت ارائه مشاوره‌های تخصصی و فروش محصولات شیمیایی آماده‌ی خدمتگزاری به مشتریان عزیز هستند. تأمین مواد شیمیایی در این سازمان، به صورت واردات مستقیم و یا دست اول بوده و با بهترین کیفیت و قیمت عرضه می‌گردد.

این سازمان در تأمین بدون واسطه و ارائه بهترین قیمت همواره پیشرو بوده است و با پشتیبانی کادر متخصص و مجرب خود، در بخش‌های زیر توانایی تأمین کالا به مشتریان محترم را دارا می باشد.

کاتالوگ محولات

تماس با سازمان

خرید آنلاین

مهرآزماطب در شبکه‌های اجتماعی

امروزه تمامی سازمان‌ها باید با مشتریان و مراجعین خود تعامل داشته باشند. دنیای رقابتی عصر حاضر موجب شده تا تمامی برندها و شرکت‎‌ها جهت بالا بردن کیفیت خود و افزایش وفاداری و اعتماد، به طور مداوم نظرات و پیشنهادات مشتریان و دنبال کنندگان خود را جویا شوند. از آنجا که شبکه‌های اجتماعی بهترین پلتفرم برای ایجاد تعامل با مردم است، شرکت مهرآزما از تمامی این پلتفرم‌ها استفاده کرده تا بتواند به بهترین روش ممکن با مشتریان و مراجعین خود در ارتباط باشد. با استفاده از QR Code زیر می‌توان به آدرس تمامی صفحات مهرآزماطب در شبکه‌های اجتماعی دسترسی پیدا کرد و یا در صورتیکه با تلفن همراه این صفحه را مشاهده می‌کنید برای مشاهده این صفحه، تصویر QR Code را لمس کنید.

 

وبسایت فروش آنلاین مهرآزما

زندگی پر مشغله امروزی باعث شده انجام خرید به صورت آنلاین بسیار محبوب گردد. عدم حضور در خیابان‌های پر ترافیک و داشتن زمان کافی برای خرید، قدرت و کیفیت انتخاب را افزایش می‌دهند. از این رو، شرکت مهرآزما طب آسیا بر آن شد تا با ایجاد یک پلتفرم فروشگاهی مجازی، امکان خرید و یافتن کامل‌ترین سبد کالایی را برای مشتریان عزیز تسهیل نماید. وبسایت فروشگاهی شرکت مهرآزما با آدرس www.mehrazmashop.com یکی از جامع‌ترین و کامل‌ترین وبسایت‌های فروشگاهی در زمینه عرضه کالاهای آزمایشگاهی، شیمیایی و پزشکی است که در دسترس عموم مردم می‌باشد.

 

فرصت‌های شغلی در مهرآزماطب

مشاوره تخصصی و تأمین مواد اولیه‌ی کلیه‌ی صنایع از جمله صنایع شیمیایی، نیروگاهی، صنایع غذایی و مواد شیمیایی مرتبط و مورد نیاز این صنایع بخشی از خدمات سازمان فروش شیمیایی می‌باشد. در مهرآزما از تخصص و دانش متخصصان علم شیمی در بخش تأمین و فروش مواد اولیه‌ی صنایع مختلف استفاده می‌شود و مشاورین خبره این بخش بصورت تخصصی و با سرعت عمل بالا همواره جهت ارائه مشاوره‌های تخصصی و فروش محصولات شیمیایی آماده‌ی خدمتگذاری به مشتریان عزیز هستند. تأمین مواد شیمیایی در این سازمان، به صورت واردات مستقیم و یا دست اول بوده و با بهترین کیفیت و قیمت عرضه می‌گردد.

این سازمان در تأمین بدون واسطه و ارائه بهترین قیمت همواره پیشرو بوده است و با پشتیبانی کادر متخصص و مجرب خود، در بخش‌های زیر توانایی تأمین کالا به مشتریان محترم را دارا می باشد.